image 1
image 2
image 3

Наша місія – це партнерство!

Місія нашої компанії полягає в тому, щоб відкривати нові горизонти в аграрній сфері, забезпечуючи наших клієнтів інноваційними рішеннями для обприскування полів. Ми прагнемо до того, щоб кожна співпраця з нами ставала вигідною інвестицією у ваше майбутнє, значно знижуючи витрати на обробку полів, зменшуючи вплив на навколишнє середовище і гарантуючи вражаючі результати урожайності. Ваш успіх є основною метою нашої роботи, і ми віддані ідеї зробити його досяжним за допомогою наших передових агротехнологій.

Заснована в 2021 році, наша компанія швидко зарекомендувала себе як лідер у сфері агрономічних послуг з використанням передових агродронів. За три роки інтенсивної роботи ми накопичили безцінний досвід, успішно обслуговуючи поля протягом трьох сезонів. Наш авіапарк складається з 8 високотехнологічних дронів DJI Agras T30. В сукупності з початку діяльності ми пишаємося тим, що обробили понад 100 000 гектарів сільськогосподарських культур, підтверджуючи наш внесок у розвиток агропромислового сектора.

Наші переваги

shape title

Наша команда професіоналів готова надати вам індивідуальний підхід та виконати обробку поля з урахуванням усіх ваших потреб та вимог. Незалежно від розміру вашого господарства чи типу культур, ми забезпечимо вам найкращі рішення для досягнення максимального врожаю.

Широкий спектр послуг з обробки полів
Індивідульний підхід до кожного клієнта
З нами оперативно вирішуються всі питання!
Як ми працюємо
shape
Заявка
Заявка
Можна залишити на сайті або по телефону
Обговорення деталей
Обговорення деталей
Ми отримуємо всю інформацію та складаємо кошторис та пропозицію
Підписання договору та оплата
Підписання договору та оплата
Виконання всіх формальностей
Початок робіт
Початок робіт
Наша команда виїзджає на місце роботи
Звіт
Звіт
Ви отримуєте детальний звіт про виконані роботи
cta icon

Індивідуально працюємо
з кожним замовником