Що ми пропонуємо?

Сільське господарство починає застосовувати нові технології, що дають змогу поліпшити якість сільськогосподарської продукції та збільшити врожайність. До таких інноваційних рішень належить внесення захисту гарбузових дронами від хвороб, шкідників і бур’янів.
Агродрони є безпілотними літальними апаратами, укомплектованими спеціалізованим обладнанням, яке використовується для розпилення гербіцидів, інсектицидів і добрив. Дають змогу зробити обробку полів максимально ефективною, знизити навантаження на трудові ресурси і скоротити витрати хімічних засобів.
Квадрокоптери широко застосовуються з метою позбавлення від таких проблем як:

 • Бур’яни. Вони згубно впливають на врожайність, тому фермери борються з ними всіма доступними методами. Сьогодні можна істотно полегшити собі завдання і замовити обробку гербіцидами за допомогою агродрона, яка знищить бур’яни і запобіжить їх подальшому поширенню.
 • Шкідники. Забезпечити захист гарбузових від шкідників зможуть агродрони, оснащені спеціальними розпилювальними системами. Вони розв’язують проблему завдяки рівномірному і точному розподілу інсектицидів по уражених ділянках і всьому полю.
 • Хвороби. До них належить чорна плямистість, борошниста роса та інші захворювання, які можуть призвести до загибелі рослини. У цьому разі з дрона розпорошується фунгіцид, завдяки якому збережеться врожайність культур і виключиться повторне зараження.

Крім цього, агродрони, які ми застосовуємо, не шкодять навколишньому середовищу і людям, що працюють з ними.

Які дрони ми використовуємо?

Захист і десикація гарбузових виконуються різними типами безпілотних літальних апаратів. Для знищення хвороб і шкідників використовується техніка, укомплектована системами обприскування. З метою моніторингу стану культур задіюються квадрокоптери, оснащені сенсорами та спеціальними камерами. Вони аналізують і сканують стан посівів, попереджають про ймовірність ураження рослини та виявляють проблемні ділянки.
Переваги внесення методів захисту за допомогою агродронів
Обробка полів гарбузових агродронами має незаперечні переваги, які роблять її найкращим способом захисту культур.

 • Ефективність. Забезпечують максимальну ефективність при обробці садів і полів, завдяки точності нанесення добрив і хімічних препаратів. Пролітають над посівами на встановленій оператором висоті, дозуючи хімікати в необхідних місцях, збільшуючи врожайність і мінімізуючи втрати.
 • Безпека для навколишнього середовища. За рахунок місцевого і точного розподілу пестицидів і поживних елементів, не чиниться негативний вплив на водні ресурси і ґрунт.
 • Скорочення витрат. Агродрони оснащені автоматичною системою роботи. Їх можна використовувати за будь-яких погодних умов, а також на день здійснювати кілька польотів, що позитивно впливає на продуктивність сільськогосподарських підприємств.
 • Контроль якості посівів. У кожному квадрокоптері знаходиться сенсор і камера, призначені для отримання високоякісних зображень і даних про стан рослин. З їхньою допомогою можна діагностувати появу захворювань і шкідників, і своєчасно застосовувати необхідні заходи.
 • Безпека для працівників. Фермери не контактують з небезпечними хімікатами, оскільки дрон автоматизований і сам виконує поставлені перед ним завдання.

Додатково агродрони можуть оснащуватися штучним інтелектом, GPS-навігацією та іншими передовими технологіями. Замовити професійну обробку полів гарбузових агродронами можна в компанії Agro Aero. Зв’яжіться з нашими консультантами для отримання повної інформації про послугу та умови співпраці з нами.

Чому обирають нас?

Якщо займаєтеся вирощування гарбузових культур, тоді вам варто дізнатися про те, як ефективно захистити посіви. У цьому випадку найкращим варіантом стане обробка полів гарбузових агродронами, яку пропонує компанія Agro Aero. Наші досвідчені фахівці розробили стратегії застосування безпілотних літальних апаратів, які допомагають заощадити кошти і час, забезпечити високий рівень врожайності.

 • Доступні ціни

 • Висока якість дронів

 • Навчання пілотів