Що ми пропонуємо?

Внесення захисту соняшнику дронами – інноваційний та ефективний підхід у догляді за рослиною. Безпілотні літальні апарати виконують різні агротехнічні операції, зокрема й захист:

  • Від бур’янів. Техніка застосовується з метою обприскування культури гербіцидами на уражених ділянках. За рахунок системи розпилення і точного наведення, бур’яни ефективно знищуються і мінімізуються втрати врожаю.
  • Від шкідників. Агродрони справляються з різними видами гризунів і комах, до яких належать попелиці, совка, клопи, мідляки тощо. Для відлякування або знищення використовуються репеленти та інсектициди для соняшнику. Це дає можливість зберегти врожайність і здоров’я рослин.
  • Від хвороб. Дрони укомплектовані камерами і сенсорами, що виявляють на ранній стадії розвитку захворювання культури: сіра гниль, чорна ножка тощо. Із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення, безпілотний літальний апарат точно наводиться на проблемні ділянки, і розпорошуються хімічні речовини: фунгіциди та ін., що підтримують здоров’я рослини і запобігають подальшому поширенню захворювань.

Агродрони успішно моніторять поля, отримуючи інформацію про вологість ґрунту, стан культур та інші фактори. Ці дані допомагають аграрним підприємствам і невеликим фермам своєчасно зреагувати на проблеми, що з’явилися.

Які дрони ми використовуємо?

Соняшник – популярна в аграрних колах культура, яка вимагає захисту від шкідників та іншої напасті. Наша компанія застосовує спеціальні агродрони, укомплектовані передовим оснащенням. Завдяки камерам високого розширення з граничною точністю ідентифікуються уражені хворобами або шкідниками ділянки посівів.
Технологія ШІ призначена для аналізу отриманих даних і розробки оптимальних варіантів дій для захисту посівів. Додатково є система розпилення гербіцидів або інсектицидів, завдяки якій швидко та якісно проводиться обробка полів соняшнику агродронами.
Переваги внесення методів захисту за допомогою агродронів
Безпілотні літальні апарати збільшують врожайність сільськогосподарських культур, і ефективно обробляють поля. За необхідності, може проводитися десикація соняшнику для полегшення збору врожаю. Використання дронів під час внесення методів захисту має вагові переваги.

  • Збільшення точності обробки. Завдяки наявності систем навігації та спеціальних датчиків, виконується високоточна обробка рослин з мінімальними втратами.
  • Підвищення продуктивності та швидкості обробки. Техніка швидко переміщується, захоплюючи за короткий час великі ділянки поля. Це дає можливість сільгоспвиробникам миттєво реагувати на зміну погодних умов і виконувати потрібні заходи для захисту культури.
  • Зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище. Внесення захисту соняшнику дронами проводиться з меншим об’ємом хімічних засобів, що сприяє скороченню забруднень водних ресурсів і ґрунту. Отже, покращується екологія сільськогосподарських угідь.

Застосування агродронів у аграрній сфері значно підвищує ефективність виробництва, знижує витрати на хімічні засоби, немає необхідності в купівлі пального, практично, повністю виключається негативний вплив на навколишнє середовище.
Щоб забезпечити розвиток свого бізнесу, варто звернутися до послуг нашої компанії, яка застосовує сучасні технології та висококласне обладнання. Якщо є питання, тоді зв’яжіться з нашими консультантами будь-яким зручним для вас способом. Знайти контактну інформацію можна на сайті.
Ми володіємо багаторічним досвідом, неоціненними знаннями та відповідальним ставленням до роботи. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісні послуги за доступні гроші. Довірте свій аграрний бізнес справжнім професіоналам.

Чому обирають нас?

Важливим завданням для сільськогосподарського підприємства є захист соняшнику від шкідників і захворювань. Компанія Agro Aero пропонує ефективний обробіток культури агродронами, здатними забезпечити рівномірне і точне розпилення інсектицидів, гербіцидів і добрив. Вони забезпечують підвищення якості врожаю та його кількості.

  • Доступні ціни

  • Гарантія 2 роки

  • Висока якість дронів

  • Навчання пілотів