Курси операторів дронів

Про курс операторів агродронів

Хочете стати професіоналом у роботі з агродроном? В такому разі, курси операторів БПЛА від компанії Agro Aero – те, що вам потрібно. За допомогою досвідчених інструкторів можна дізнатися про всі нюанси управління квадрокоптером і навчитися правильно використовувати його можливості. З нашими фахівцями ви зможете отримати унікальні навички та знання, що допомагають стати професіоналом у сільському господарстві.

Сьогодні ми пропонуємо інноваційну програму швидкого опанування навичок керування агродронами. Цей інтенсивний курс розрахований на 3 дні і покликаний забезпечити всеосяжне навчання. Перші два дні будуть присвячені теоретичним заняттям та практичним вправам у класі. А вже на третій день учасники матимуть нагоду випробувати свої знання в польових умовах, відчути всі нюанси управління агродроном та побачити його застосування в реальних аграрних операціях. Така комплексна підготовка дасть змогу слухачам набути неоціненного практичного досвіду та глибоко зрозуміти специфіку використання агродронів у сільському господарстві.

Хто викладає?

Наш курс ведуть професіонали з багаторічним досвідом роботи з агродронами, які поділяться своїми знаннями та навичками. Учасники курсу отримають методичку з теоритичною інформацією, яка залишиться з ними назавжди для подальшого самостійного вивчення. Після успішного завершення курсу кожен випускник отримає сертифікат, що підтверджує набуті навички керування агродроном.

Оплата та можливості працевлаштування

У нас все офіційно. Оплату приймаємо на рахунок ФОП. Найкращим випускникам надаємо можливість працевлаштування.

Переваги бути оператором агродрона – що ви отримаєте?

Пілот агродрона є фахівцем, який керує безпілотним літальним апаратом з метою проведення на полях різних агрономічних робіт.

У чому користь і переваги таких навичок?

 1. Високоточна обробка посівів. Квадрокоптери укомплектовані сучасними технологіями, за допомогою яких ви зможете легко обробляти культури і точно розраховувати потрібне дозування добрив і хімічних препаратів.
 2. Оптимізація робочого процесу. Значно скорочується час виконання завдань, пов’язаних з обробкою садів і полів. Дрони виконують роботу автоматично, захоплюючи великі площі землі, тому вам буде потрібно тільки встановити відповідні параметри.
 3. Висока якість врожаю. Оперативно доставляють воду, добрива та хімікати на встановлену вами ділянку. Це сприяє поліпшенню стану ґрунту та підвищенню рівномірності обробки.
 4. Мінімізація шкідливого впливу. Завдяки контрольованому і точному об’єму розпилюваних хімічних речовин, забезпечується захист від забруднень ґрунту, води та атмосфери. Також ви зможете бути впевнені в нешкідливості для ваших працівників.
 5. Зниження витрат. Більше не буде необхідності у великій кількості людей для виконання робіт на полі, а також у купівлі дорогої сільськогосподарської техніки.

Пройшовши навчання пілотів дронів, ви зможете мінімізувати ймовірність появи аварійних ситуацій, оскільки небезпечні завдання виконуватимуть не люди, а безпілотні системи.

Інструктори та дрони, на яких ми навчаємо

Наші кваліфіковані інструктори розкажуть про всі аспекти пілотування безпілотних літальних апаратів, включно з безпекою польотів, навігацією, керуванням і багато іншого.

Курси навчання операторів БПЛА дають змогу в короткі терміни освоїти сучасні дрони, до яких належить DJI Agras T30. Являє собою техніку, яка має широкий функціонал і можливості.

Дрон призначений для виконання найскладніших завдань, пов’язаних з агрономією, геодезією, аерозйомкою тощо. Відрізняється просунутими технологіями і надійною конструкцією, які забезпечують ефективне виконання роботи в будь-яких умовах і відмінні результати обробки.

Структура і програма курсу

Навчання операторів БПЛА ґрунтується на вивченні технічних аспектів “взаємодії” з безпілотними літальними апаратами, а також основах оптимізації процесів, що обробляють і обробляють поля. Додатково проводиться практичне тренування, яке складається з польових робіт на сільськогосподарських ділянках і управління дроном на спеціально обладнаних майданчиках.

Структура:

1 день

 • Знайомство з квадрокоптерами та основами застосування їх у сільському господарстві.
 • Вивчення основ управління та пілотування БПЛА.
 • Вивчення характеристик безпілотної техніки: програмне забезпечення, датчики тощо.
 • Освоєння навичок керування в спеціальній симуляторній програмі.

2 день

 • Практичні заняття в польових умовах.
 • Пошук, збір та аналіз даних, отриманих агродроном, та їх застосування для прийняття ефективних рішень в аграрному господарстві.

Знаючи основні моменти пілотування, оператор БПЛА навчання проходить швидко і легко, тим більше, що підготовкою фахівців займаються професіонали, які мають багаторічний досвід у цій сфері. Кожному учаснику курсу надається методичка з теоретичною інформацією.

Після закінчення занять, вона залишається у вас і буде надійною “шпаргалкою” в перший час керування дроном. Також видається сертифікат, який підтверджує, що ви пройшли навчання і отримали відповідну кваліфікацію – агро пілот.

Збираємо невеликі групи – 2-4 осіб, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня та забезпечити найкращі умови для навчання матеріалу. Проводитимуться заняття в Києві у сучасно обладнаних та зручних аудиторіях з 15.03.2024 року. Запрошуємо стати учасником нашого курсу та отримати неоціненні знання та навички.

Найкращим випускникам буде запропоновано працевлаштування. Тож не проґавте свій шанс стати частиною перспективної та зростаючої галузі в аграрній сфері. Ми вам допоможемо досягти успіху в цьому напрямку.

Вартість навчання

Можете просто зараз заповнити заявку на навчання на пілота, ціна якого цілком доступна для кожного – 10 000 грн. Оплата вноситиметься на рахунок фізичної особи підприємця, тож усе “прозоро” та з гарантією.

Чому варто довіряти нам?

Отримавши спеціальність “Оператор квадрокоптера” в компанії Agro Aero, ви отримаєте спеціалізовані знання і навички у надійного і професійного “вчителя”, який має низку переваг:

 • Багаторічний досвід у сфері агроіндустрії та авіаційних технологій, що є гарантом високої якості навчання і рівня професіоналізму.
 • Навчання проводиться із застосуванням сучасних дронів (DJI Agras T30) і передових технологій. А це означає, що ви отримаєте теоретичні та практичні навички і знання, які допоможуть ефективно освоїти основи роботи з безпілотними літальними апаратами.
 • Відмінну репутацію на ринку і безліч позитивних відгуків від клієнтів. Це також доводить надійність і професіоналізм наших експертів.

Компанія Agro Aero – практичний вибір для охочих стати фахівцем в аграрній галузі та навчитися користуватися сучасними технологіями для ефективності землеробства і збільшення врожайності на своїх сільськогосподарських угіддях.

 • Старт курсу

  по запиту
 • Тривалість курсу

  1 день теорії, 1 день практики в польових умовах
 • Кількість учасників в групі

  навчання у невеликих групах (2-4 людини)
 • Місце проведення

  місто Київ
 • Вартість

  10 000 грн (у вартість не включено проживання та харчування)
 • Працевлаштування

  забезпечуємо для кращих учнів. Можливість заробітної плати від 100.000 грн за сезон.
Залишити заявку на курс