Які завдання можуть виконувати агродрони при обробці полів?

У агродронів доволі широкий спектр дії. Наприклад, вони здатні точково розпилювати добрива та засоби захисту рослин, що відчутно економить витрати матеріалів. Також агродрони незамінні для моніторингу стану посівів: їхні камери дозволяють відстежувати розвиток культур, оператори виявляють проблемні ділянки, що дозволяє фермерам своєчасно реагувати на можливі загрози.

Скільки коштує обробка полів агродронами?

Вартість обробки полів – від 350 грн за гектар.

Наскільки безпечно використовувати агродрони в безпосередній близькості від посівів та тварин?

Коли йдеться про безпеку використання агродронів поряд із рослинами та тваринами, можна бути абсолютно спокійними, і це їхня головна перевага! Наше сучасне обладнання відповідає всім стандартам надійності й за правильної експлуатації не становить жодного ризику. Саме тому наші оператори проходять навчання, і їхній досвід дозволяє вправно керувати дронами, акуратно доставляючи необхідні матеріали.

Які культури найкраще обробляти за допомогою агродронів?

Універсальність – одна з головних переваг наших агродронів. Ми залучаємо їх для обробки практично будь-яких сільгоспкультур: зернових, овочевих, фруктових та ягідних посадок, а також виноградників. Особливо популярна обробка полів агродронами на ділянках, куди складно дістатися наземній техніці. Окрім цього, вони дозволяють значно економити людський ресурс та час.

Чи потрібно спеціально навчатися для роботи з агродронами?

Навчання операторів агродронів, звісно, обов’язкове для роботи. Спеціалісти мають вивчити принципи аерофотозйомки, планування маршрутів, безпечного пілотування, а також навчитися грамотно інтерпретувати дані сенсорів для розробки точкових схем обробки посівів. Усьому цьому навчаємо ми, коли проводимо курси.

Які фактори впливають на ефективність роботи агродронів?

На ефективність застосування агродронів впливає низка факторів. Ключовими з них є погодні умови в день проведення робіт, особливості оброблюваних культур, рельєф місцевості, а також точність і грамотність попереднього планування маршрутів безпілотників. Тому до цього процесу потрібен серйозний професійний підхід.