Що ми пропонуємо?

Ріпак – одна з найважливіших у світі сільськогосподарських культур. Однак, як і всі рослини, він потребує максимальної захищеності від різних загроз: бур’янів, захворювань, шкідників. Сучасні с/г технології, зокрема й дрони, забезпечують відмінну врожайність і здоровий розвиток.

Пропонуємо внесення захисту ріпаку дронами для боротьби з такими проблемами як:

  • Бур’яни. Вони серйозно шкодять зростанню і формуванню ріпаку, оскільки конкурують з культурою за простір і поживні речовини. За допомогою наших дронів можна провести точкову обробку полів гербіцидами. Завдяки чіткому розподілу хімікатів, зменшується ризик нанесення шкоди довкіллю та мінімізується витрата засобів захисту.
  • Шкідники. На культуру може “напасти” попелиця, гусінь, листовійка тощо. Безпілотні літальні апарати оперативно виявляють уражені ділянки, наносять у потрібних зонах акарициди та інсектициди. Вони здатні обробити великі площі, знижуючи кількість використовуваних хімічних складів.
  • Хвороби. Найпоширенішими є сироспоріоз і фомопсис, які завдають істотної шкоди врожайності ріпаку. Оснащені сенсорами дрони визначають захворювання на ранній стадії та обробляють рослини фунгіцидами.

Головна функція безпілотних літальних апаратів – моніторинг стану полів. Вони дають змогу отримати достовірні дані про потреби культури, її здоров’я та ріст.

Які дрони ми використовуємо?

Сучасне сільське господарство активно використовує літальну техніку, яка забезпечує захист культур і безпеку врожаю. Виконується обробка полів ріпаку агродронами, оснащеними камерами, сенсорами, розпилювачами, дистанційним зондуванням, системами контролю стану посівів. Ми використовуємо спеціальні безпілотні літальні апарати, укомплектовані системами розпилення лікувальних і профілактичних препаратів, а також антибіотиків, що дають змогу впоратися із захворюваннями у рослин.

Переваги внесення засобів захисту за допомогою агродронів

Сільське господарство забезпечує населенню продовольчу безпеку. Однак зміна клімату, підвищення стійкості шкідників і хвороб до хімічних компонентів призводить до погіршення врожайності. Тому сучасні агродрони стають справжнім порятунком.
Вони здатні обробляти величезні площі полів, контролювати ріст і стиглість рослин, своєчасно виявляти захворювання та комах. Також ними швидко й ефективно проводиться десикація ріпаку, що полегшує процес збирання врожаю. Крім того, агродрони мають низку додаткових переваг:

  • Проводять обробку земельних ділянок максимально ефективно і точно, чого не можна сказати про традиційні методи. Завдяки застосуванню датчиків і нових технологій, дозують хімічні препарати на потрібні ділянки поля. Таким чином, знижується негативний вплив на здоров’я людини і навколишнє середовище, зменшується витрата захисних засобів.
  • Чудово підходять для своєчасного виявлення хвороб і комах на ранній стадії розвитку. Вбудовані сенсори та камери сканують поле, виявляючи проблемні зони. Тому можна вчасно вжити заходів щодо запобігання або усунення виниклої проблеми.

Крім цього, обробка полів ріпаку агродронами сприяє підвищенню продуктивності сільськогосподарських підприємств. Знижуються трудовитрати та збільшується врожайність завдяки автоматизації процесів контролю розвитку культур і обробки полів.
Підвищується рентабельність аграрного бізнесу, забезпечується стабільний і високий рівень доходу. Ми готові вам допомогти досягти бажаних результатів, оскільки наші фахівці мають багаторічний досвід і експертні знання в цій галузі. Зв’яжіться з нами зараз і відчуєте всі переваги від застосування агродрона на вашому сільськогосподарському підприємстві.

Компанія Agro Aero пропонує ефективне рішення захисту ріпаку від шкідників і всіляких хвороб – агродрони. Ми використовуємо висококласні безпілотні літальні апарати, що забезпечують точний розподіл по всьому полю хімічних препаратів, підвищуючи врожайність і мінімізуючи втрати. Наші інноваційні рішення – це економія, точність і надійність.
Що ми пропонуємо?
Ріпак – одна з найважливіших у світі сільськогосподарських культур. Однак, як і всі рослини, він потребує максимальної захищеності від різних загроз: бур’янів, захворювань, шкідників. Сучасні с/г технології, зокрема й дрони, забезпечують відмінну врожайність і здоровий розвиток.