Послуги внесення фунгіциду

Будь-яке сільське господарство “переслідує” одну ціль – захистити культури від шкідників і хвороб. Використовуються всілякі методи, серед яких особливої уваги заслуговує застосування фунгіцидів. Це хімічні компоненти, що знищують грибкові патогени. Вони здатні запобігти їхньому розвитку.
Застосовуються, як для позбавлення від уже виниклих прогресуючих захворювань, так і з метою профілактики. Ми пропонуємо професійні послуги обприскування полів фунгіцидами дронами. Підберемо оптимальний препарат і метод його внесення, враховуючи конкретні умови та побажання клієнта. Оброблені ділянки не будуть піддаватися різним грибковим захворюванням, що забезпечить збереження і хороші збори врожаю.

Які дрони ми використовуємо і який процес внесення фунгіциду?

Безпілотні літальні апарати використовуються в різних сферах, зокрема, і в сільському господарстві. Сприяють підвищенню врожайності, скороченню витрат, поліпшенню якості обробки полів. Ми використовуємо висококласну техніку, оснащену системами навігації, камерами тощо.
Робочий процес починається із заповнення агродрона розчином фунгіциду в спеціальний відсік. Досвідчені фахівці суворо дотримуються інструкції щодо дозування і змішування препарату. Після цього, техніка підіймається на встановлену висоту, найбільш підходящу для рівномірного розпилення складу.
Внесення фунгіциду аеродронами здійснюється за допомогою GPS, що дозволяє максимально точно обробити потрібну зону і внести необхідну для рослини кількість розчину. По завершенні роботи, експерти аналізують отриманий результат.
Які переваги від використання агродрона для внесення фунгіциду?
Застосовувані нами безпілотні літальні апарати виконують низку завдань швидко й ефективно, а також мають незаперечні переваги:

  • Точність. Техніка обладнана різними системами й оснащенням, які дають змогу подавати препарат на необхідні ділянки без промахів і передозування.
  • Скорочення трудовитрат і часу. На роботу з дроном, практично, не потрібна допомога людини і витрачається мінімальна кількість часу.
  • Безпека для здоров’я. Здебільшого, фунгіциди наносять на рослини за допомогою самохідних обприскувачів або тракторів, що може становити небезпеку для навколишнього середовища і людини. Дрони зводять до мінімуму такий ризик.
  • Простота застосування. Техніка легко програмується для автоматичного виконання роботи. Обприскування полів фунгіцидами виконується за чітко встановленим маршрутом.

Правильне використання агродрона дає можливість заощадити на витраті препарату, завдяки точному розподілу по всій ділянці.

Переваги нашої компанії

Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні підходи в сільському господарстві. Допомагаємо своїм клієнтам підвищити врожайність, екологічну стійкість та ефективність сільськогосподарського виробництва. Якщо є питання, тоді зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання професійної консультації.