Послуги внесення добрив

Важливими завданнями для забезпечення родючості ґрунту та підвищеної врожайності є внесення добрив і професійна обробка полів. Некоректне або недостатнє внесення мінеральних добрив та інших составів може призвести до появи різних паразитів і захворювань, а також зменшення врожаю.
Наша команда працює з різними типами добрив: мікродобривами, органічними, мінеральними тощо. Кваліфіковані експерти проводять детальний аналіз рослин і ґрунту, визначають склад добрив, необхідний для здорового розвитку рослин, і ефективні способи їх внесення.
Надані нами послуги допоможуть поліпшити якість продукції, підвищити врожайність, заощадити ресурси і час на самостійній обробці полів. Зі свого боку наша компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, внесення добрив агродроном найвищої якості, відмінні результати.

Які дрони ми використовуємо та процес внесення добрив

Дедалі більше сільське господарство “переходить” на використання дронів для догляду за полями та посівами. І не дивно, оскільки ця техніка дає можливість зробити процес обробки ґрунту екологічно безпечним і максимально ефективним.
У роботі наша компанія застосовує найкращі агрокультурні дрони, укомплектовані спеціальними баками, які призначені для зберігання добрив. Також техніку оснащено системами розпилення, що рівномірно розподіляють состави по поверхні поля.
Також внесення рідких добрив і сухих складів проводиться з граничною точністю, завдяки наявності спеціальних датчиків. Їх основна мета – дозування оптимальної кількості засобу для певної ділянки обробки.
Процес обробки починається з аналізу стану ґрунту та визначення потрібної кількості добрива для певної зони поля. Потім кваліфіковані оператори запускають агродрони та встановлюють потрібні параметри для розпилення складів. Дрони розпилюють препарати рівномірно та швидко.

Які переваги від використання агродрона для внесення добрив?

Застосування дронів для внесення органічних добрив та інших сумішей має низку незаперечних переваг:

 • Економія. За короткий проміжок часу техніка покриває велику площу, скорочуючи розтрати на паливо і фізичну силу.
 • Ефективність. Завдяки налаштуванню параметрів роботи і оптимальному розподілу добрив, підвищується врожайність.
 • Екологічність. Агродрони мінімізують негативний вплив на водні ресурси і ґрунт.
 • Точність. Встановлені в техніці комп’ютерні системи забезпечують точний і рівномірний розподіл добрив по всій ділянці.

Бувають різні способи внесення добрив: у ґрунт за допомогою інжекторів, розпилення і зрошення.
Переваги нашої компанії
Ми готові допомогти підвищити ефективність виробництва і врожайність. Спеціалізуємося на застосуванні агродронів у сільському господарстві.
Співпрацюючи з нашою компанією ви отримаєте:

 • Професійну команду експертів, яка розробить індивідуальне рішення під запити вашого підприємства.
 • Можливість застосувати на своїй ділянці передові технології, що допомагають ефективно і точно обслуговувати поля.
 • Гарантоване зниження витрат і підвищення врожайності.
 • Консультування та постійну підтримку на всіх етапах співпраці.

Обираючи нашу команду – ви можете бути впевнені в інноваційному, якісному та надійному виконанні роботи.

Чому обирають нас?

Компанія Agro Aero пропонує послуги внесення добрив і обробки полів від шкідників висококласними агродронами, що дають змогу підвищити ефективність роботи сільськогосподарських підприємств і врожайність. Використовуємо виключно надійне обладнання, багаторічні навички та знання.

 • Доступні ціни

 • Висока якість дронів

 • Навчання пілотів