Що ми пропонуємо?

Кукурудза – одна з найбільш популярних культур, яка вирощується в сільському господарстві. Однак багато фермерів часто стикаються з різними загрозами, що негативно впливають на розвиток і ріст рослини.
Обробка полів кукурудзи аеродронами дасть змогу впоратися з такими проблемами як:

 • Бур’яни. Здатні згубно впливати на формування культури, оскільки закривають світло, витісняють, заважають споживати достатню кількість поживних речовин. Наші дрони допоможуть впоратися з цією напастю, оскільки оснащені сенсорами, призначеними для виявлення бур’янів, і системою обприскування, що дозволяє нанести точково хімічні речовини – гербіциди.
 • Шкідники. Захист кукурудзи від шкідників забезпечують сенсори, які з легкістю виявляють та ідентифікують комах: дротяники, бавовняна совка тощо. Для усунення паразитів застосовуються репеленти або обприскування інсектицидами.
 • Хвороби. У цьому випадку також на допомогу приходять сенсори, що своєчасно виявляють плями на листках, гниття коренів на початковій стадії. Це дає можливість вчасно вжити заходів щодо захисту або лікування культури. Сьогодні агродрони стали незамінними “помічниками” на сільськогосподарських підприємствах, оскільки допомагають зберегти рослини та отримати гарний урожай. До того ж, ними може проводитися десикація кукурудзи, що значно полегшить збирання.

  Які дрони ми використовуємо?

  Наша компанія застосовує спеціальні безпілотні літальні апарати, що здатні убезпечити культуру. Укомплектовані камерами, сенсорами та іншими пристроями, що дають змогу виявляти можливі проблеми та моніторити стан посівів. Хімічна обробка культур проводиться за допомогою систем обприскування. Вони дають змогу точково наносити хімічні засоби на уражені ділянки, скорочуючи витрати та кількість препаратів на обробку. Також дають можливість провести аерозйомку і створити карту полів для оптимізації процесів збирання врожаю, регулювання дозування добрив і виконання інших агротехнічних заходів.

  Переваги внесення методів захисту за допомогою агродронів

  Агродрони є безпілотними літальними апаратами, які застосовуються в сільському господарстві для захисту культур від хвороб і шкідників та інших цілей. Мають низку переваг, за які цінуються багатьма фермерами і власниками великих сільськогосподарських підприємств:

  • Ефективність. Обробка полів кукурудзи аеродронами здійснюється в автоматичному режимі. Оператор вводить необхідні параметри: висота, ступінь розпилення, координати тощо. Хімічні препарати розпорошуються рівномірно і точно на уражені ділянки.
  • Точність. Технологія GPS працює з високою точністю, унеможливлюючи перевитрату захисних засобів. Таким чином, не завдається шкода навколишньому середовищу та економляться кошти.
  • Швидкість. За короткий проміжок часу квадрокоптери обробляють великі ділянки землі.
  • Екологічність. Скорочується застосування хімічних препаратів, що сприятливо впливає на здоров’я працівників і навколишнє середовище. А це – вкрай важливо в умовах сьогодення!
  • Зручність. Дрони програмуються оператором на виконання певного завдання і самі виконують роботу. Завдяки цьому – ми маємо повний конроль.

  Агродрони – ефективне рішення, що дає змогу ефективно боротися з різними захворюваннями та шкідниками на кукурудзі. Допомагають дотримуватися принципів екологічної безпеки та збільшити прибутковість сільськогосподарського підприємства. Використовуємо тільки перевірені відпрацьовані методики захисту рослин і найкраще обладнання. Гарантуємо оперативне та якісне виконання роботи.

Чому обирають нас?

Ефективно захистити врожай кукурудзи – більше не проблема, а цілком реальне завдання для наших спеціалістів Agro Aero. Ми використовуємо провідні технології, які стовідсотково зможуть змінити ваше уявлення про аграрну сферу. З нами обробка земель – це цілком оптимізований процес, а головне безпечний та прогнозований. Пропонуємо внесення захисту кукурудзи дронами із застосуванням передових технологій, які ефективно справляються з хворобами та шкідниками на полях.

 • Доступні ціни

 • Висока якість дронів

 • Навчання пілотів